Zajímá vás možnost investice?


Kdo by chtěl neustále sledovat, jak z jeho úspor mizí poměrná část každý rok? Nikdo si nespoří proto, aby jeho peníze ztrácely na hodnotě. Proto lidé hledají možnosti, jak svoje peníze ochránit. Jednou z cest je jejich investování. Kam ale investovat? Většina lidí se v investicích nevyzná a tak čato riskují, že o peníze přijdou. Investovat je možné do cenných papírů, kovů nebo do nemovitostí. Právě nemovitosti jsou sázkou na jistotu.

chorvatsko dubrovnik

Nemovitosti si svou hodnotu drží, a většina z nich dokonce má každým rokem hodnotu vyšší a vyšší, a proto se do nich vyplatí peníze uložit. Spousta lidí má nějakou investiční nemovitost, kterou pronajímají, a mají tak vytvořený další příjem do rodinného rozpočtu navíc. V České republice jsou nemovitosti poměrně hodně předražené, a proto se lidé, kteří chtějí investovat do nemovitostí, poohlížejí i v zahraničí. Pokud máte rádi třeba Chorvatsko, podívejte se na nabídku bytů právě tady. Cenově jde o srovnatelné nabídky, ale co se týče okolí bytu, Chorvatsko má jasně navrch – protože má moře.

pláž moře

K moři jezdíme rádi
Spousta lidí jezdí na dovolenou k moři. My sami moře nemáme, a právě Chorvatsko je jednou z mála zemí, kam dojedeme autem za pár hodin. I z tohoto důvodu je právě tato země tak oblíbená. Zajímá vás jak probíhá prodej bytu v Chorvatsku? Nejlepší je koupit byt přes realitní kancelář. Třeba právě přes tu naši, protože pocházíme z České republiky, a tak nebudete muset shánět překladatele. Nabízíme pravidelně apartmány, což jsou byty, které jsou nově postaveny. Spousta z nich se prodá ještě před dokončením, a tak je potřeba si byt zarezervovat dokud je k mání.

Prohlédněte si nabídku
Byty nabízíme přímo na našem webu. Všechny byty jsou vybavené klimatizací, venkovními žaluziemi a poskytnou vám potřebný komfort pro celoroční bydlení i pro bydlení na dovolené.