S povadlým penisem toho moc nevykouzlíte

Jak moc se vám líbí ženské nohy? Muži na ženách obdivují mnoho tělesných předností a nohy patří k těm nejsledovanějším. Málokterý chlap záměrně odvrátí pozornost od překrásné dívky na ulici, která se tam promenáduje ve splývavých krátkých letních šatech a odhalených nohách až téměř k rozkroku, se sametově hladkou pokožkou, přiměřeně svalnatých a lehce do bronzova opálených.

spoře oděná dívka

Krása ženských nohou přivádí mnohé z nás doslova do extáze, fascinuje nás jejich tvar, hebkost, barva, ale i specifická vůně, kterou lze stěží k něčemu jinému přirovnat. Nohy také mohou zaujmout mnoho sexuálních poloh a při pohledu na takto spoře oděnou dívku si muži snadno představí, jak právě oni hrají hlavní roli v milostném příběhu, v němž je tato okouzlující stehna a lýtka sevřou v pevném objetí, aby jejich penis pronikl do vnitřních prostor ženského bříška co nejhlouběji.

Krásná představa, že? To vše by mohlo fungovat naprosto perfektně, nebýt jedné věci, a sice překážky v podobě zvadlého penisu. Poruchy potence a erekce nejsou dnes bohužel ničím výjimečným a stále přibývá případů, kdy Viagra na předpis cena promlouvá do rodinného rozpočtu a tisíce korun mizí z peněženky přímo výrobcům a prodejcům těchto syntetických preparátů.

ženské nohy

Takto to ale probíhat vůbec nemusí, uvědomíte-li si vlastní schopnosti poradit si i bez veškerých odnoží Sildenafilu. V první řadě se zaměřte na stres, ten vám snižuje hladinu testosteronu a blokuje erekci. Užívejte přírodní bylinné přípravky s obsahem Ženšenu, které jsou většinou zcela prosté vedlejších účinků a navíc ověřené praxí mnoha stovek lidských generací až do epochy starověku.

Zároveň provětrejte vaši chladničku a vyházejte odtud, co tam nepatří. Jsou to většinou masité výrobky a uzeniny, sladkosti s řepným bílým cukrem, různé polotovary, konzervanty, dochucovadla, pečivo z bílé mouky a průmyslově zpracované potraviny a také alkohol (včetně alkoholického piva). Inspirujte se v prodejnách zdravé výživy, co jíst, abyste měli představu, že žít se dá i jinak, mnohem zdravěji a příjemněji.