Rychlá pomoc, když jí potřebujete


Začátek rekonstrukce může vypadat jako hračka, ale když se podíváte kolem sebe, tak vás úsměv na tváři přejde a vidíte tu haldu práce kolem vás. Kterou je potřeba ještě udělat. Když si koupíte byt, který už byl vybavený, ale ne dle vašich představ tak je více méně jasné, že si ho budete chtít zařídit podle sebe. Takže se určitě rekonstrukce nevyhnete. I když třeba budete chtít změnit kuchyň anebo koupelnu. A co rekonstrukce obnáší? Hromadu, ale opravdu hromadu bince, který budete muset potom uklidit. Já když jsme rekonstruovali vrchní patro rodinného domu, tak jsem byla strašně nadšená a moc jsem se těšila na konečný výsledek. No ale opak byl pak pravdou. Jak se začalo, tak to ještě šlo. Ale potom, když každý den vstáváte do prachu a dá se říct do slova staveniště, tet se vám pohled hned změní a chcete to mít co nejdříve za sebou. Alespoň jsem to tak chtěla já.

rekonstrukce

Všude se něco válelo, ať už to bylo nářadí nebo pytle z cementu, bylo toho opravdu moc. Ale vždycky jsem se na to podívala z té druhé strany, že konečně něco budujeme pro sebe. Budujeme pro sebe nový domov a tohle k tomu prostě patří. Jednoho dne jsem se probudila a byla jsem opravdu podrážděná.

rekonstrukce

Vstávala jsem z pocitem, že opět budu muset vysávat a vytírat, protože jsme v té době měli ještě malé dítě a dva pokoje obyvatelné. Ale i když byly obyvatelné, tak ten prach a všelijaký binec se vyskytl i tady. Tak mi nezbylo nic jiného než to všechno udržovat v čistotě. Tak jsem si řekla dost. Sedla si k počítači a hledala jsem řešení. A to jsem taky po nějaké době našla. Našla jsem firmu, která nám pomůže. Protože se rekonstrukce chýlila ke konci a bylo opravdu co uklízet. Tak jsem si našla firmu úklid po rekonstrukci Ostrava. No lepší nápad mě opravdu nemohl napadnout. Pokud máte taky takový problém a chcete si to ulehčit, tak firmu oslovte anebo se poohlédněte po firmě ve svém okolí.