Liquidy pro milovníky jahod


Náplně do elektronických cigaret mají nejrůznější podobu. Aromata, shake and vape, hotové liquidy. Nejrozšířenější jsou mezi uživateli pávě shake and vape příchutě, které jen smícháte s bází a boosterem, abyste měli lahvičku náplně připravené k vapování. Spoustu lidí miluje ovocné příchutě. Jaké ovoce je nejoblíbenější? Každý má jiné chuťové preference, ale můžeme říct, že jedním z nejpopulárnějších ovocí je rozhodně jahoda. Podívejme se tedy na shake and vape příchutě, které by neměli minout milovníci jahodových příchutí.

jahoda

Impieria – Strawberry Capuccino

Tato příchuť z edice Catch’a Bana potěší nejen milovníky jahod, ale také milovníky kávy. Máte rádi frappucino? Tahle příchuť vám věrně připomene tento oblíbený nápoj. Mléčná pěna, jemná káva a čerstvě utržené jahody. To jsou složky, které společně vytvoří neodolatelnou kombinaci, kterou nebudete moci přestat vapovat.

Dinner Lady – Strawberry Bikini

Příchutě Dinner Lady se řadí mezi prémiové příchutě, a jsou oblíbené hlavně pro své výrazné chutě, které jsou velmi autentické. A nejinak je tomu i u této příchutě. Strawberry Bikini je příchuť z řady Ice, tedy z chladivých oocných příchutí. V příchuti ucítíte čerstvé jahody s nádechem citrónu, což je doplněno jemným coolingem.

jahody

Riot – Strawberry Scream

Značka Riot přináší příchuť Strawberry Scream, což je příchuť jahodové limonády. V příchuti najdete čerstvé jahody, které jsou doplněné o jemnou chuť jahodového džemu. To vše je upraveno do podoby, aby vám chuť připomínala čerstvou jahodovou limonádu.

Just Juice – Strawberry & Curuba

Plně ovocná příchuť od Just Juice nadchne všechny milovníky ovocných příchutí a jahod. Kombinace jahod a coruby vás překvapí a zamilujete si jí. Coruba je exotické ovoce, které připomíná chutí jablko, které se k jahodám skvěle doplňuje a dělá tento liquid jedinečný.