K ženám patří ženskost aneb řekněte to obuví

Kdybychom se vás zeptali, v čem se liší ženy od mužů, zřejmě by to vyvolalo salvu smíchu, protože každý dobře ví, o jaké anatomické rozdíly se jedná. Jenže anatomie je jen část vystupování a projevu lidské osobnosti, ženy jsou zkrátka více ženské, což je dáno kromě fyziologie těla i dalšími faktory, jako jsou hormony, preference určitého životního stylu, citovost, jemnost, něžnost a touha po kráse a harmonii.

dámské burlesque

Žena je ale především osobnost, blažící po fyzické i duševní náklonnosti a blízkosti, po lásce a láskyplném vztahu a po naplnění tužeb, které souvisí s partnerstvím, rodinou a mateřstvím. V každé ženě hledejme kus matky, babičky i dcery, ale také milovnice, nabízející nekonečnou rozkoš, slast a orgasmy.

dívka na pohovce

Bez rozkoše a orgasmického vyvrcholení se život stává prázdným a nenaplněným, proto se také každá zdravá a sebevědomá žena snaží sehrát svou roli milovnice a partnerky co nejlépe. Využívá k tomu všech dostupných prostředků, s nimiž nabízí své já svému protějšku, a ocení, jestliže se jí také dostane náležité pozornosti.

Vynikající způsob, jak posílit partnerskou touhu po sexuálním uvolnění, jsou i boty burlesque. Tyto modely podtrhují ženskou krásu tam, kde je nejvíce zapotřebí. Ptáte se, proč zrovna boty, a proč ne třeba podprsenka nebo kalhotky? Odpověď je jednoduchá – ženský trup nepotřebuje zvýraznit, ten je sám o sobě překrásný a dokonalý, ale celková silueta ženského těla vynikne nejlépe tehdy, stojí-li žena na špičkách. Ve stoji na špičkách se protáhne nárt, zvedne pata, zvýrazní klenba chodidel a stavba lýtek, stehen i hýždí. V této poloze je žena nesmírně sexy a téměř každý muž se také s oblibou zahledí na ženské nohy právě v tomto okamžiku. Pak stačí jen rukou odhodit bujnou kštici, odhalit podpaží, krk a zátylek, dát nohu přes nohu v botách na vyšším podpatku a nemusíte již promluvit ani slovo. Řeč těla to udělá za vás.