Jaký reklamní textil si vybrat pro váš hvězdicový zájezd


Hvězdicové zájezdy byly známé již v době socialismu, tehdy se podnikaly ve formě autokarových putování s průvodcem. Dnes máme ovšem mnohem širší možnosti a lze je realizovat třeba s pronajatým mikrobusem. Naložíte do auta devět osob a vydáte se na cestu napříč republikou, anebo až na Slovensko do Vysokých Tater. Takovéto akce by však mohly být vyzdobené vhodným dárkem na památku, a k tomu výborně poslouží reklamní textil. Prodává se ve formě několika typů oděvů a vy byste mohli zvolit ten, co vám bude nejvíce vyhovovat.

kšiltovky pro potisk

Mikina – výhodou mikin je, že ty s jednoduchým střihem lze uplatnit jako univerzální oblečení do přírody i do zaměstnání. Mají sice spíše sportovní vzezření, ale hodí se i pro slavnostnější příležitosti, je to takový univerzální kus textilie, s nímž potěšíte skoro každého. Co bychom vám však rádi poradili – zanechte úvah o šedé a černé barvě, ve skutečnosti to ani barvy nejsou, pouze barvy blokují. Barvy jsou ty duhové, počínaje červenou přes oranžovou a žlutou až k zelené, modré a fialové anebo bílé. Barevná mikina s potiskem rozveselí tvář a jako motiv si můžete zvolit třeba nějaké přírodní prvky, například motýly, ptáky či květiny.

dívka v mikině

Tričko – kvalitní bavlněné tričko také potěší, ale dejte přednost raději tomu s dlouhým rukávem. Ten totiž můžete vyhrnout podle potřeby až nahoru, anebo shrnout dolů a máte univerzální oblečení pro teplejší počasí. A tričko, to je také velká plocha pro potisk, a to jak na zádech, tak i na hrudi.

Kšiltovka – s kšiltovkou se v horách neztratíte. Je to vhodný doplněk pro horskou turistiku v jakémkoli počasí, pouze v zimě kšiltovku nahradí kulich. Kšiltovky chrání obličej proti slunci a vaši vlasovou pokrývku před deštěm a větrem. Na kšiltovku se dopředu nad kšilt vejde přezdívka a datumové razítko vaší akce a bude to krásná památka na dovolenou s vašimi blízkými.