Jaké můžete mít obaly.


Dnes si řekneme, jaké máme možnosti u krytů na Iphone 6s. Jako prvním a nejvíce používaným krytem jsou obyčejné gumové obaly, které mohou mít různý vzhled. Většinou jsou barevné s různými ornamenty. Například kytičkové, s eukalyptem a růžemi. Nebo na nich můžete mít různé tvary. V dnešní době si na obal můžete nechat udělat vlastní fotku psa, rodiny a dětí. Takové jsou vymoženosti. Nebo se taky hodně setkáváme jen s čistými průhlednými obaly, které ukazují samotný styl telefonu. Když ho nechcete zakrývat, ale pochlubit se sním, rádi ho ukážete na obdiv, ale máte o něj strach a tak si pořídíte čirý obal. Je to taky jedna z možností.

kryt na iphone 6s

Druhou variantou jsou kryty, které vám zakrývají přední stranu mobilu a jsou na otevření. Kryty bývají ve většině případů kožené nebo mají imitaci kůže. Takzvaná polo koženka. Tento druh obalu se nazývá zavírací a ochrání vám i přední stranu telefonu, co nemusí být od věci, když telefon nosíte v kabelce se spoustou ostrých předmětů, jako jsou například klíče. Kromě krycího tvrzeného skla nebo folie, které vám mohou krýt čelní sklo je i tento obal. Kromě toho, že vám poskytne kryt, většinou u něj najdete z vnitřní strany k obrazovce i pořadač například na platební karty nebo vizitky. Nemusíte tak sebou tahat celou peněženku a postačí vám pouze, když budete mít sebou mobilní telefon. Není to super.

kryt na iphone 6s

Třetí variantou jsou odolné obaly, ty jsou vážně pevné a mají i kovové výztuhy. Hodně je preferují lidé, kteří mají těžké manuální práce. Například pracují na stavbě nebo jsou denně vystaveny prachu. Tím svůj telefon chrání jak před nárazy, tak před prachem. Čtvrtým a posledním příkladem jsou obaly do vody, které sice běžně nepoužijete, ale mohou se vám hodit například na dovolené, když budete na jachtě nebo člunu, a spadl by vám telefon do vody, nic se mu díky tomuto obalu nestane. Jsou vodotěsné a chrání vám telefon před korozí a kolapsem, který by nastal, kdyby se do něj voda dostala.