Chlor v plováku


Určitě znáte někoho, kdo má také na zahradě bazén a nebo že si ho také někdo chce pořídit. nebo někdo má v plánu mít na zahradě také bazén, a to hlavně z toho důvodu, že by chtěl potěšit svou rodinu. Nebo můžete mít velkou solární sprchu a nebo nějaký menší bazén. Máme totiž malé děti, které jsou ve věku šest a osm let, takže ony už by si také přály mít nějaký lepší bazén. Prozatím měly takový malý obyčejný nafukovací plastový bazének, který už jim samozřejmě nestačil. Také nám s partnerem vždycky hodně vadilo, že právě nám kočky a nebo pes prokousl takový ten malý dětský bazének, takže jsme kolikrát museli i za letní sezónu kupovat i tři nebo i čtyři bazény.

Čistá voda nadevše.

Takže už nám došly nervy a trpělivost. Navíc ale partner řekl, že když už budeme pořizovat nějaký větší bazén na zahradu, tak sice nemusí být úplně obří a nemusí být luxusní a dokonalý, ale hlavně aby stačil dětem. Naše děti si už našly dokonce více přátel, takže bychom také chtěli, aby i dětští přátele měli u nás na zahradě své místo a aby se všichni vešli do bazénu. Také jsme si pořídili opravdu krásný ratanový nábytek, kdy budeme s partnerem velice často odpočívat a nebo také grilovat. Takže jsme taky chtěli bazén pro děti. Samozřejmě, že také pořídíme bazénovou filtraci nebo plováky do bazénu.

Děti se rády koupou.

Pokud nevíte, na co se používají plováky do bazénu, tak vám to takhle ve zkratce všechno vysvětlím. Právě, že plováky do bazénu se využívají hlavně na to, že právě do plováků do bazénu dáváte chlór a další chemii, aby vaše voda v bazénu byla stále čistá a průzračná. Také existují změkčovače vody, kdy tabletu hodíte do bazénu a vaše voda v bazénu bude ihned průzračná a taková lesklá. Opravdu nezapomeňte na chlor a na plováky do bazénu, které se vám budou hodit. Opravdu byste si nepřáli, abyste vy nebo vaše děti a nebo kamarádi vašich dětí měly potom nějakou škaredou vyrážku jenom kvůli tomu, že jste neměli chlorovanou vodu.