Benzinové auto


Máte auto? A jak ho dlouho máte? V dnešní době už jsou požadavky na automobil docela opravdu hodně náročné, například ale já se tomu nedivím, protože ani já bych nechtěla nějaký automobil, který by byl špatný anebo kdyby tam hrozilo, že se auto může něco stát. Nebo že by třeba auto vyhořelo. V dnešní době, kdy jsou elektromobily. To jsou auta na elektřinu. Je to někdy docela opravdu hodně složité, nevím jak vy, ale já bych raději chtěla stále mít benzinové auto. Benzinový automobil je podle mého názoru opravdu nejlepší volbou, hlavně pro ty, kteří jsou začátečníci. Když chtějí něco extra, není divu.

Myslím, že jsem dobrá řidička.

To chce každý! A já jsem si řekla, že kdybych já byla mladá, tak bych možná také asi toužila po elektromobilu. Jenomže nyní, když je mi pětatřicet let a stále mám benzinové auto, tak bych asi jiné nechtěla, jsem zvyklá na benzinové auto a vůbec nechci tohle měnit, i když můj partner mě stále přemlouvá, že bychom si mohli pořídit už konečně nové auto. Já jsem s tím souhlasila, ale za podmínky, že to bude benzinové auto. Partner ale dokonce stále opakuje, že bych chtěl už elektromobil, protože prý to mají jeho dva kamarádi a prý jsou s tím maximálně spokojení. Prý je to také lepší pro naši planetu, že prý to má téměř nulové emise.

Klasické auto mám nejraději.

Nevím, jak mám tomu věřit, ale stále dokola slýchám, že elektromobil se vůbec nevyplatí, že se také může vznítit a že dokonce i dobíjecích stanic je po České republice opravdu málo. Také jsem si také zjišťovala různé informace a docela mám pravdu. Já bych ale elektromobil nechtěla z více důvodů. Prý také může rychle vzplanout a toho se bojím. Vezměte si, že třeba někam pojedete a potom vám zničehonic vzplane elektromobil. Já vím, že je to malá pravděpodobnost, ale já takhle přemýšlím dopředu a počítám se všemi možnostmi, takže pro mě je nejjednodušší a nejlepší benzinové auto.